Залишити відгук

Картинка


Всі відгуки

Ім'я: Богдан (05.06.2019 | 20:53:23)
Email: hammer640@gmail.com
Відгук: Дякую за оперативну та якісно виконану роботу, з вами приємно мати справу.


Ім'я: Voldemar (27.08.2018 | 09:46:01)
Email: tell.me148811@gmail.com
Відгук: Звернувся на цю чудову фірму з проханням зрізати не маленького горіха.rnПриїхали так як і домовлялись. Оперативно і швиденько все зробили.Порізали для більшої зручності на дрова)Одним словом РЕКОМЕНДУЮ цих чудових хлопаків.


Ім'я: Андрій (11.10.2017 | 12:49:04)
Email: skoropad.riy@gmail.com
Відгук: продовження: приїхали вчора хлопці, все оглянули, пояснили в чому справа і вирішили проблему. вона виявилась у сусідів, які над нами, текло до нас з їхнього балкона і проблема з якістю роботи даної компанії не повязана. дуже перепрошую за негативний комент і надіюсь, що не відлякав ним потенційних клієнтів, кантора довела свою відповідальність і професіоналізм, я залишився задоволений!


Ім'я: Іван (11.08.2016 | 09:11:22)
Email: Kulyk-trans@i.ua
Відгук: Я звернувся на фірму щоб зрізати аварійну тополюбіля дороги.Хлопці знайшли час у своєму щільному графіку робіт і оперативно приїхали та зрізали це дерево.Мені і моїм друзям сподобалась оперативна та професійна робота даної фірми,все зроблено було акуратно без пошкоджень огорожі.Все дерево порізали на маленькі кусочки та й поскладали для зручного транспортування.Дякую за високий професіоналізм.


Ім'я: Оксана (14.05.2015 | 15:39:02)
Email: oksanamelko@gmail.com
Відгук: Дякуємо за зрізку дерева на цвинтарі.Робота вимагала філігранності .Хлопці працюють швидко, акуратно, якісно і професійно. Ігор Гарасимів та його кум пунктуальні і словні.З такими людьми приємно мати справу .Рекомендуємо!!!!


Ім'я: Тарас (29.04.2015 | 15:25:08)
Email: t_lesiv@ukr.net
Відгук: Дякую фірмі і її працівникам за професійну роботу. Я живу в маленькому дворику в центрі міста. У дворі росло два розлогих, при тому старих і аварійних дерева - алича і горіх. Дворик (колодязь) не доступний для вантажно-підйомного транспорту. Багато служб, які займаються зрізанням дерев відмовлялись їх різати. (Надто марудна робота). Про ЖЕК не згадуватиму. Натомість працівники цієї фірми погодились. За два неповних дні вони буквально вичистили двір від висотних дерев. Хлопці працюють швидко, злагодженно і професійно. Приємно вразила висока культура хлопців і порядність під час роботи (жодної лайки, нецензурщини). Дякую. P.S. Мені пощастило співпрацювати з Ігором Гарасимівим та його напарником. На жаль не запам'ятав імені напарника, але точно знаю, що то був Ігора кум. Звісно рекомендую!


Ім'я: Олег (06.03.2015 | 17:00:53)
Email: olegpolo@mail.ru
Відгук: Швидко і якісно зроблена робота. Молодці!


Ім'я: Яна (10.10.2014 | 13:44:43)
Email: Yana.lomaga@mail.ru
Відгук: Дякуємо за якісно виконану роботу утеплення фасаду (в нас 8-мий поверх). Працівники цієї фірми працюють швидко та акуратно. Приємно мати справу з такими людьми. Рекомендуємо.


Корисно знати

Утеплення фасаду багатоквартирного будинку. детальніше
Нанесення мотивів на фасади детальніше
Вузли у промисловому альпінізмі детальніше
Використання пнів та колод у ландшафтному дизайні детальніше
Корозія металів і методи захисту детальніше
Кронування та обрізання дерев детальніше
Догляд та захист дерев детальніше
Промисловий альпінізм детальніше
Профілактика виробничого травматизму у сфері промислового альпінізму детальніше