Утеплення фасаду багатоквартирного будинку.

27.05.2016

 

Утеплення фасадів будинків допоможе створити комфорт у оселі та зекономити кошти на енергоносіях. Застосування енергозберігаючих технологій є важливим з точки зору економії коштів на енергоресурсах, оскілки зростання цін на них (такі як газ, та вугілля) не зупиняється. А також є важливим для збереження нашої екосистеми, хоча основна відповідальність лежить на промисловості, проте вплив ЖКГ зростає.
Чим краще утеплена споруда, тим менше споживання енергії ,а отже і менші затрати енергоресурсів. Зменшення витрат енергії на опалення будинку означає, що можна купувати менше деревини, газу, вугілля чи нафти. Інвестиція в теплоізоляцію дозволить в довготривалій перспективі щорічно економити гроші.
Теплоізоляція будинку дозволяє не лише зберегти кошти, але і підвищити комфорт за рахунок підвищення температури повітря та стін, уникнення задування ззовні, відсутності вологості. Ще одна перевага, чим менше енергії споживає ваш будинок, тим менше ви залежите від постачальників енергоресурсів.

За допомогою пристрою, який називається тепловізор, можна побачити втрату тепла у будинку через вікна, двері, дах та стіни. На знімку внизу ви бачите фото будинку зроблене спеціальною камерою, у якому частково провели термоізоляцію. Ми бачимо, що тепліші ділянки відображаються кольорами від жовтого до червоного, а холодніші - відповідно «холодними кольорами» , переважно синім. Там, де ділянка синя, ізольовані стіни холодні і немає значного теплообміну між стінами та зовнішнім середовищем. Жовтий колір показує теплі стіни, які не були утепленні, тому тепло виходить на ззовні. Саме тому метод ізоляції передбає модернізацію уже існуючої стіни матеріалом, який не є теплопровідником.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Існують 3 основних методи утеплення стін:

1) Зовнішня ізоляція

  

 

2) Внутрішня ізоляція 

3) Розподілена ізоляція

 

Якщо Ви вирішили провести утеплення своєї квартири чи будинку, Вам потрібно обрати теплоізолюючий матеріал, який відповідатиме потребам. Найпоширеніший утеплювач - це пінопласт, товщиною 10 см та більше, а також мінеральна вата, яка дорожча, проте має кращу вогнестійкість.
Ну і звичайно, Вам потрібен фаховий виконавець робіт з утеплення фасаду пінопластом чи іншим матеріалом, а якщо Ви утеплюєте квартиру вище, ніж на 3 поверсі, то Вам будуть потрібні промислові альпіністи, які виконають зовнішнє утеплення фасаду на висоті.
Власникам квартир у багатоповерхівках рекомендують не утеплювати тільки площу своєї квартири, тобто не тільки свій фасад, а спробувати домовитися з сусідами, щоб утеплити фасад більшої площі, або весь одразу. Це значно ефективніше з точки зору зберігання тепла, ніж утеплення однієї квартири, якщо утеплити весь дім, то на всій площі не буде відбуватися промерзання стін , і у квартирах зберігатиметься тепло взимку, і прохолода влітку.
Наша фірма має досвід утеплення фасадів багатоквартирних висотних будинків у місті Львові, методом промислового альпінізму.
Наші працівники виконають заміри площі, та обговорять з Вами технічні питання та кошторис, після чого ми почнемо виконання робіт з утеплення фасаду на висоті.
Народне прислів’я каже : «Готуй сани влітку» , тому і утеплення фасаду пінопластом, та іншими матеріалами найкраще провести у літню пору, коли оптимальні температури для виконання робіт, відповідно скорочується термін роботи, оскільки світловий день більший, а також швидше висихають клей та штукатурка.
Отож, якщо Ви шукаєте фахівців-висотників, які виконають утеплення стін у місті Львові, зателефонуйте до нас та дізнайтеся усе, що Вас цікавить про зовнішню теплоізоляцію фасаду на висоті.

При написанні статті були використані матеріали з сайту http://svoeteplo.org/


Наші контакти:
Телефон стаціонарний : +38 (032) 275 08 86
Телефон мобільний: +38 (068) 500 41 49
Телефон мобільний: +38 (093) 449 25 34

Телефонуйте, ми будемо раді допомогти Вам.
З повагою,
Колектив НВ-Сервіс.
 

Корисно знати

Утеплення фасаду багатоквартирного будинку. детальніше
Нанесення мотивів на фасади детальніше
Вузли у промисловому альпінізмі детальніше
Використання пнів та колод у ландшафтному дизайні детальніше
Корозія металів і методи захисту детальніше
Кронування та обрізання дерев детальніше
Догляд та захист дерев детальніше
Промисловий альпінізм детальніше
Профілактика виробничого травматизму у сфері промислового альпінізму детальніше