Кронування та обрізання дерев

28.05.2015

Кронування дерев - це обрізання його гілок, видалення зламаних, гнилих чи хворих частин, якe має на меті покращити стан дерева, запобігти падінню гілок чи дерева в цілому на прилеглі споруди та дахи, видалити гілки, які є перешкодами та надати дереву потрібної форми.
Осінній та зимовий період року є оптимальними для виконання кронування, обрізки, спилювання, повного видалення дерев та їх санітарної очистки (видалення уражених, сухих, гнилих гілок та частин стовбура). В цей період року у дереві не має руху соку, а також не має зеленого листя, що полегшує виконання робіт та зменшує кількість відходів.
Дерева - легені нашої планети, і вони потребують належного догляду. А в межах міста та населеного пункту це питання виникає ще частіше.
Фірма НВ – Сервіс надає послуги з кронування, обрізки, спилювання , валки дерев у місті Львові та районах, їх санітарної очистки, видалення омели, обрізки гілок над забудовою, інженерними мережами та комунікаціями (зокрема, над електричними дротами). Роботи виконуємо як методом промислового альпінізму, так і з залученням спеціальної техніки, зокрема автовишок висотою 18 та 24 метри.
Вчасне кронування та обрізка дерева, не тільки «омолодить» його та надасть потрібного вигляду, а і зможе вберегти від небажаних матеріальних втрат та травмування людей.
Роботу виконуємо:
- як методом промислового альпінізму, у важкодоступних місцях, де неможливе використання спеціальної техніки, автовишки, так і з використанням спец. техніки;
- пунктуально, оперативно та у встановлений замовником термін;
- за збалансованою ціною (вартість робіт залежить від діаметру стовбура та висоти самого дерева, від методу за яким працюватимуть при спилюванні чи кронуванні) ;
- з можливістю вивозу сміття та розпилювання стовбура на потрібну довжину та повне корчування.
Виконати роботу з обрізання та кронування дерев без пошкодження сусідніх будівель, комунікаційних мереж та інших об’єктів справа не легка, і потребує відповідного спорядження та навичок. Наші працівники мають потрібний досвід та виконають роботу з хірургічною точністю.
В залежності від обставин застосовуються різні технології кронування та спилювання дерев. Ми виконаємо роботу як і звичайним спилювання дерева під корінь, з відтяжкою чи падінням в сторону нахилу, так і кронування та обрізкою з відтягуванням та завішуванням усіх гілок та частин стовбура.


Наші працівники виконають кронування та обрізання дерев у Львові та Західному регіоні. Звертайтеся до нас за додатковою інформацією. Будемо раді співпраці з Вами!

Корисно знати

Утеплення фасаду багатоквартирного будинку. детальніше
Нанесення мотивів на фасади детальніше
Вузли у промисловому альпінізмі детальніше
Використання пнів та колод у ландшафтному дизайні детальніше
Корозія металів і методи захисту детальніше
Кронування та обрізання дерев детальніше
Догляд та захист дерев детальніше
Промисловий альпінізм детальніше
Профілактика виробничого травматизму у сфері промислового альпінізму детальніше