Очистка снігу та бурульок з дахів

Очищення покрівлі від снігу зніме навантаження з конструкції даху, та що важливіше не дасть талій воді потрапляти у шви, стики та тріщини і з зниженням температури розширюватися та деформувати шов, що з часом призведе до збільшення шва та розгерметизації. Отож, замовивши прибирання снігу з даху Ви не тільки полегшите навантаження для несучої конструкції, особливо важливо для будівель з плоским дахом, а і запобіжите руйнуванню покрівлі та систем водовідведення снігом, кригою чи бурульками. Також варто згадати, що сходження великої кількості снігу з даху може пошкодити машини чи балкони, а в найгіршому випадку можуть постраждати люди.
Надзвичайно важливою є чистка бурульок, шматків льоду, інколи вражаючих розмірів, які падаючи з дахів можуть зашкодити людям та майну. Якщо Ви бажаєте зробити свій будинок безпечним для людей, балконів, машин та іншого майна, радимо Вам скористатися нашими послугами. Промальпіністи очистять дах від криги та бурульок і Ви зможете бути впевненні, що ніхто та ніщо не постраждає від бурульок та криги.
Робота в зимовий період є досить складною та небезпечною, тому варто довірити це професійним працівникам, які мають відповідне спорядження та досвід.

Корисно знати

Утеплення фасаду багатоквартирного будинку. детальніше
Нанесення мотивів на фасади детальніше
Вузли у промисловому альпінізмі детальніше
Використання пнів та колод у ландшафтному дизайні детальніше
Корозія металів і методи захисту детальніше
Кронування та обрізання дерев детальніше
Догляд та захист дерев детальніше
Промисловий альпінізм детальніше
Профілактика виробничого травматизму у сфері промислового альпінізму детальніше