Герметизація міжпанельних швів

Герметизація міжпанельних швів необхідний і вірний крок, який допоможе уникнути намокання та промерзання панелей та стін, а також захистить від вогкості та холоду у квартирі , що як наслідок може мати появу грибка та цвілі.
Добре та правильно проведена герметизація міжпанельних швів дасть таку необхідну тепло- та звукоізоляцію. А також ізолює та захистить панель та арматуру (зварені з’єднання) від впливів зовнішнього середовища, і тим самим від руйнування та корозії.

Якість герметизації та виконаних робіт у багатьох панельних будинках зведених у минуло столітті залишає бажати кращого, саме тому варто провести герметизацію за допомогою сучасних засобів. Роботи з герметизації міжпанельних швів виконуються ретельно та з використанням якісних матеріалів. Своєчасна та якісна герметизація швів продовжує термін використання самого будинку та покращує стан квартири, окрім того ви зможете зекономити на додатковому опаленні, та не матимете проблем з грибками та цвіллю. Добре ізольований шов та гідро-ізольований стик панелі запорука комфорту у будинку та квартирі.

Окрім робіт з герметизації міжпанельних швів також виконуємо герметизацію балконів та вікон.
Зв’яжіться з нами і ми вирішимо вашу проблему. Наші контакти.

Корисно знати

Утеплення фасаду багатоквартирного будинку. детальніше
Нанесення мотивів на фасади детальніше
Вузли у промисловому альпінізмі детальніше
Використання пнів та колод у ландшафтному дизайні детальніше
Корозія металів і методи захисту детальніше
Кронування та обрізання дерев детальніше
Догляд та захист дерев детальніше
Промисловий альпінізм детальніше
Профілактика виробничого травматизму у сфері промислового альпінізму детальніше