Очистка та фарбування металоконструкцій

Металоконструкції сьогодні широко застосовуються в будівництві. Їх видів існує безліч: каркаси, сходи, решітки, резервуари, цистерни, ,колони, профілі, огорожі та інше. Вони мають свої переваги. Але у них є і серйозний недолік: стійкість таких виробів до корозії досить низька. Цим обумовлена необхідність періодичного очищення металоконструкцій та їх захист від впливів навколишнього середовища. Нехтувати процедурою не рекомендується. Роз`їдений корозією і окислений метал втрачає свої властивості та вигляд.
Роботи з діагностики виконуються промисловими альпіністами на будь-яких висотах. Після цього проводиться очищення металоконструкцій, ґрунтовка, фарбування. Також комплекс послуг може включати покриття частин споруд спеціальними антикорозійними сполуками.

Ми займаємося очисткою, захистом та фарбуванням металоконструкцій будь яких видів та на будь якій висоті. Якщо Ви шукаєте працівників, які виконають роботу з очистки та фарбування конструкцій з металу, звертайтеся до нас, і Ви будете задоволені якістю виконаних робіт.

Корисно знати

Утеплення фасаду багатоквартирного будинку. детальніше
Нанесення мотивів на фасади детальніше
Вузли у промисловому альпінізмі детальніше
Використання пнів та колод у ландшафтному дизайні детальніше
Корозія металів і методи захисту детальніше
Кронування та обрізання дерев детальніше
Догляд та захист дерев детальніше
Промисловий альпінізм детальніше
Профілактика виробничого травматизму у сфері промислового альпінізму детальніше