Фарбування та очистка дахів та фасадів

Ми надаємо послуги очистки фасадів та дахів, а також інших споруд, від різного роду забруднення способом промислового альпінізму. Очистка може бути як механічна, так і з використанням різних апаратів.
Якщо є потреба у фарбуванні фасадів, дахів та інших об’єктів за допомогою промислового альпінізму звертайтеся до нашої фірми.
Ми очистимо фасад Вашого будинку чи даху без жодних пошкоджень та з максимальною ефективністю, а також надамо йому естетичного вигляду з допомогою якісних фарб. Будь-який будинок, будь-який пам`ятник або інша споруда з часом втрачають свій початковий, доглянутий вигляд. В основному потрібно видаляти бруд, цвіль, пташиний послід, сольові відкладення, фарбу, графіті, іржу та інші види корозії та нашарувань. Запорукою комфортного та затишного проживання у будинку є фарбування його даху та фасаду, що продовжить його експлуатацію на багато років.
Наприклад, якщо не здійснювати чистку дахів та ринв, то листя та інший бруд та нашарування, можуть забити ринву або водостічну трубу, що ускладнить, або зробить неможливим правильний відтік води, а це вже додаткові витрати і проблеми. Потурбуйтеся завчасно про чистий та пофарбований дах та фасад у вашій будівлі.

Корисно знати

Утеплення фасаду багатоквартирного будинку. детальніше
Нанесення мотивів на фасади детальніше
Вузли у промисловому альпінізмі детальніше
Використання пнів та колод у ландшафтному дизайні детальніше
Корозія металів і методи захисту детальніше
Кронування та обрізання дерев детальніше
Догляд та захист дерев детальніше
Промисловий альпінізм детальніше
Профілактика виробничого травматизму у сфері промислового альпінізму детальніше